Ermelo 0341 - 561 835

Twello 0571 - 280 580

Nunspeet 0341 - 217 060

Persoon

Wij stellen ons graag even voor:

Vestiging Ermelo

theo

Theo Bronkhorst

Vanuit mijn praktijkervaring denk ik met veel plezier mee met zowel onze klanten als medewerkers. Kwaliteit staat bij mij altijd voorop.

DieSel Personeel en Projecten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

theo@dieselpersoneel.nl

     

erica

Erica Dijkgraaf

Met mijn flexibele inzet denk ik graag in oplossingen.

DieSel Personeel en Projecten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

erica@dieselpersoneel.nl

  

leon-vermeer-2-400x400

Leon Vermeer

Door mijn ervaringen op veel verschillende werkplekken maak ik een kandidaat graag enthousiast voor een job die past.

DieSel Personeel en Projecten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

leon@dieselpersoneel.nl

     

 

Vestiging Twello

irma-ten-bulte-215x215

Irma ten Bulte

Met een frisse blik probeer ik altijd de mens achter de C.V. te vangen om zo een mooie match te maken. Jouw passie is mijn motor.

DieSel Personeel en Projecten Twello
Dorpsstraat 8a
 7391 DD Twello

irma@dieselpersoneel.nl

     

 

Vestiging Nunspeet

gerard-de-mots

Gerard de Mots

Plezier en vakbekwaamheid geven mij de stimulans om kandidaten de juiste plek te bieden. Samen zijn wij één.

DieSel Personeel en Projecten Nunspeet
Stationslaan 25
 8071 CJ Nunspeet

gerard@dieselpersoneel.nl

     

 

reinard

Reinard Schouten

Vanuit praktijkervaring bemiddelen met een heldere kijk op zaken. Ik word blij van die ene persoon op de juiste plek.

DieSel Personeel en Projecten Nunspeet
Stationslaan 25
 8071 CJ Nunspeet

reinard@dieselpersoneel.nl

     

DieSel Personeel & Projecten, dát werkt!