Ermelo 0341 - 561 835

Twello 0571 - 280 580

Nunspeet 0341 - 217 060

Persoon

Wij stellen ons graag even voor:

Vestiging Ermelo

theo

Theo Bronkhorst

Vanuit mijn praktijkervaring denk ik met veel plezier mee met zowel onze klanten als medewerkers. Kwaliteit staat bij mij altijd voorop.

DieSel Personeelsdiensten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

theo@dieselpersoneel.nl

     

erica

Erica Dijkgraaf

Met mijn flexibele inzet denk ik graag in oplossingen.

DieSel Personeelsdiensten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

erica@dieselpersoneel.nl

  

leon-vermeer-2-400x400

Leon Vermeer

Vanuit praktijkervaring bemiddelen met een heldere kijk op zaken. Ik word blij van die ene persoon op de juiste plek.

DieSel Personeelsdiensten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

leon@dieselpersoneel.nl

     

 

Vestiging Twello

irma-ten-bulte-215x215

Irma ten Bulte

Met een frisse blik probeer ik altijd de mens achter de C.V. te vangen om zo een mooie match te maken. Jouw passie is mijn motor.

DieSel Personeelsdiensten Twello
Dorpsstraat 8a
 7391 DD Twello

irma@dieselpersoneel.nl

     

mark-s-397x397

Mark Serano

Ik ben altijd op zoek naar gemotiveerde medewerkers. Hoogtepunt? Een medewerker die appt dat hij zo blij is met zijn nieuwe baan.

DieSel Personeelsdiensten Twello
Dorpsstraat 8a
 7391 DD Twello

mark@dieselpersoneel.nl

     

 

Vestiging Nunspeet

lizet

Lizet der Kinderen

Ik ben altijd op zoek naar gemotiveerde medewerkers. Hoogtepunt? Een medewerker die appt dat hij zo blij is met zijn nieuwe baan.

DieSel Personeelsdiensten Nunspeet
Stationslaan 25
 8071 CJ Nunspeet

lizet@dieselpersoneel.nl

     

 

reinard

Reinard Schouten

Vanuit praktijkervaring bemiddelen met een heldere kijk op zaken. Ik word blij van die ene persoon op de juiste plek.

DieSel Personeelsdiensten Nunspeet
Stationslaan 25
 8071 CJ Nunspeet

reinard@dieselpersoneel.nl

     

DieSel Personeelsdiensten, dát werkt!

Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website voor onze bezoekers beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken.