Ermelo 0341 - 561 835

Twello 0571 - 280 580

Nunspeet 0341 - 217 060

Persoon

Wij stellen ons graag even voor:

Vestiging Ermelo

theo

Theo Bronkhorst

Vanuit mijn praktijkervaring denk ik met veel plezier mee met zowel onze klanten als medewerkers. Kwaliteit staat bij mij altijd voorop.

DieSel Personeelsdiensten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

theo@dieselpersoneel.nl

     

erica

Erica Dijkgraaf

Met mijn flexibele inzet denk ik graag in oplossingen. 

DieSel Personeelsdiensten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo 

erica@dieselpersoneel.nl

  

reinard

Reinard Schouten

Vanuit praktijkervaring bemiddelen met een heldere kijk op zaken. Ik word blij van die ene persoon op de juiste plek.

DieSel Personeelsdiensten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

reinard@dieselpersoneel.nl

     

wietske

Wietske Kroondijk

Door mijn ervaring, empathisch vermogen en gedrevenheid ga ik voor de juiste match tussen opdrachtgever en werknemer.

DieSel Personeelsdiensten Ermelo
Raadhuisplein 11c
3851 NT Ermelo

wietske@dieselpersoneel.nl

  

 

Vestiging Twello

irma4

Irma ten Bulte

Met een frisse blik probeer ik altijd de mens achter de C.V. te vangen om zo een mooie match te maken. Jouw passie is mijn motor.

DieSel Personeelsdiensten Twello
Dorpsstraat 8a
 7391 DD Twello

irma@dieselpersoneel.nl

     

lizet1492518619

Lizet der Kinderen

Ik ben altijd op zoek naar gemotiveerde medewerkers. Hoogtepunt? Een medewerker die appt dat hij zo blij is met zijn nieuwe baan.

DieSel Personeelsdiensten Twello
Dorpsstraat 8a
 7391 DD Twello

lizet@dieselpersoneel.nl

     

 

Vestiging Nunspeet

nathalie

Nathalie van Goor

Mijn ervaring in de zorg, detailhandel en horeca komt mij goed van pas bij het matchen van werkgevers & werknemers binnen DieSel.

DieSel Personeelsdiensten Nunspeet
Stationslaan 25
 8071 CJ Nunspeet

nathalie@dieselpersoneel.nl

     

reinard

Reinard Schouten

Vanuit praktijkervaring bemiddelen met een heldere kijk op zaken. Ik word blij van die ene persoon op de juiste plek.

DieSel Personeelsdiensten Nunspeet
Stationslaan 25
 8071 CJ Nunspeet

reinard@dieselpersoneel.nl

     

DieSel Personeelsdiensten, dát werkt!